THE EnTIEtled / Divadlo HoME

Site-specifická intervence / performance v rámci 4+4 dny v pohybu
délka představení: 60 min
jazykově bezbariérové
Uvízli jsme v porouchaném myšlenkovém systému. Nevíme pořádně, jak řídit ekonomiku a politiku, nejsme schopni prosadit změny, které měly být realizovány už dávno. Kdo jsou tedy ti EnTIEtled, ti oprávnění, a k čemu jsou vlastně vůbec oprávněni? Proč nás neustále ovládá ten stejný organizační systém? Dokážeme ještě naši potápějící se loď zachránit, anebo je už příliš pozdě?
Jsme porouchaní lidé, kteří se snaží opravit porouchaný systém...

Nutná rezervace místa na webu festivalu 4+4 dny v pohybu. Vstup je zdarma.

Při sledování performance v karlínských ulicích se vydáme do našich dávno ztracených vzpomínek - vzpomínek na utopie, které se nikdy neuskutečnily, ale také nikdy nezemřely...
Nikdy jsme se nedokázali zcela očistit. Jak jen to mohlo dojít takhle daleko?

THE EnTIEtled - S.O.S.

Uznávaný divadelní soubor HoME, působící více než 10 let v Praze, tvoří skupina mezinárodních umělců. Jejich tvorba v sobě propojuje site-specifické, kolaborativní, improvizované, interaktivní, pohybové a různé další experimentální postupy. Prostřednictvím performancí, v nichž se prolíná i střetává soukromý a veřejný prostor, umění a skutečnost, umíněnost a kompromis, naděje i beznaděj, se snaží dosáhnout určité umělecké a osobní transformace.

Účinkují: Jakub Čermák, Roman Horák, Howard Lotker, Pasi Mäkelä, Cristina Maldonado, Philipp Schenker, Dragan Stojčevski, Sodja Zupanc-Lotker.

Ve spolupráci HoME, MOTUS a 4+4 dny v pohybu.