STICKER / Milou Veling, Jan Bárta a Halka Třešňáková

Co vás může potkat na zdánlivě nekonfliktní návštěvě manželského páru, nacházejícího se za jakousi únosností vztahu?
délka představení: 60 min
pohybové divadlo
Česká verze s anglickým tištěným překladem.

V představení se dozvíte, co vás může potkat na zdánlivě nekonfliktní návštěvě manželského páru, který už ledaco zažil. Prezentace jich samých coby idylického páru na úrovni se zvrtává do sledu absurdních manipulací, vzájemných provokací a výčitek vztahujících se ke společné minulosti. Pocit trapnosti z pohledu do intimity tohoto manželství vede k otázce, zda toto, i přes jistou zvrácenost, není ta pravá láska.

Dvojice Třešňáková - Bárta v roce 2010 v holandském Amsterodamu nazkoušela představení „Tak přesně o ráji to není“. Po holandské premiéře následovala česká v rámci festivalu 4+4 dny v pohybu v Praze. Představení se hrálo a stále hraje na řadě mezinárodních festivalů (Opava, Kolín, Budapešť). „Tak přesně o ráji to není“ je založené na příběhu Adama a Evy a diváka provokuje k vlastní aktivitě.
I tentokrát volí hlavní tvůrci nekonvenční cestu, což konkrétně znamená neliterární přístup ke slovu a neestetický přístup k pohybu a tělu samotnému. K režijní a scénické spolupráci byla opět pozvána Milou Veling (Silo Theater) z holandského Amsterodamu.
Podpora:
hlavní město Praha, Velvyslanectví Nizozemského království, VARP – Visegrad Fund, Nová síť, Motus - produkce divadla Alfred ve dvoře, MeetFactory

Poděkování:
Vlasta Třešňák, Družina, Crewcollective, Stary Browart- Poznan. Přátelé a rodiny a všichni, koho jsme potkali na cestě…