PŘEDVOLEBNÍ DEBATA - komunální volby Praha 7

délka představení: min
Iniciativa Auto*Mat, Motus, produkce divadla Alfred ve dvoře a Anthropictures pořádají k příležitosti komunálních voleb do zastupitelstva na radnici Prahy 7 předvolební debatu lídrů kandidujících stran. Veřejně přístupná debata se koná ve čtvrtek 25.9. v divadle Alfred ve dvoře.

Účast zatím přislíbili: Ondřej Mirovský (PRO7), Roman Zikmund (DOMOV), Jan Čižinský (Praha7SOBĚ), Miroslav Tutter (TOP09), Ivana Kučerová (RESTART 2014) a Tomáš Kaštovský (ODS).

Tématicky bude zaměřená na veřejný prostor, dopravu v Praze 7, budoucí rozvoj nejen v horizontu jednoho volebního období. Ukotvení témat na městské části zajistí rozsáhlé zkušenosti studia Anthropictures, které během uplynulých měsíců Prahu 7 poznávalo skrze projekt Plánuj Letnou.

Večer bude složený ze dvou bloků, úvodního úryvku z divadelního představení Tiká Tiká Politika od souboru Boca Loca Lab a samotného debatního panelu. Zváni jsou lídři kandidujících stran.

Pozvané politické strany: ANO 2011, Česká strana sociálně demokratická, DOMOV, Koalice PRO 7: Strana zelených, Piráti, SNK Evropští demokraté a NEZÁVISLÍ, Komunistická strana Čech a Moravy, Liberálně ekologická strana, Občanská demokratická strana, Otevřená radnice, PRAHA 7 SOBĚ, Pro Prahu, RESTART 2014, Strana svobodných občanů, TOP 09

Moderátorem večera bude zástupce studia antropologického výzkumu Anthropictures.