NECHTE SE OSTŘÍHAT DĚTMI

projekt se uskuteční v rámci festivalu 4+4 dny v pohybu
délka představení: 240 min
sociální akupunktura
MDR / umělecká produkce: Eva Verity
MDR / umělecký ředitel: Darren O´Donnell
MDR/ výkonná produkce: Jenna Winter
Motus / fundraiser: Eva Pospíšilová
Motus / managerka projektu: Vladimíra Lenertová
Motus / PR & propagace: Eva Malá, Miroslav Valeš
Motus / programový ředitel: Ewan McLaren
Motus / technická produkční: Milena Fabiánová
performují: děti 4. a 5. tříd ZŠ Brána jazyků, Vojtěšská 13, Praha 1
„V budoucnosti dostane každé dítě nůžky, aby formovalo naše osudy. V budoucnosti budou každému dítěti zaručena všechna občanská práva, děti budou podporovány, aby hlasovaly, kandidovaly do funkcí a řídily tramvaje. V budoucnosti budou děti vyučovat a dospělí se budou učit, na každém bojišti vznikne hřiště a cukroví bude zdarma. V budoucnosti budou děti bytostmi nadanými velkou mocí, budou schopny přejít ulici bez rozhlédnutí a pod vodou zadržet dech na nekonečně dlouhou dobu.“ — Darren O’Donnell, Mammalian Diving Reflex

Po úspěšných prezentacích po celém světě, například ve městech Launceston, Londýn, Cork, Norwich, Regina, Perth, Newcastle Upon Tyne, Montreal, Derry, Milán, Victoria, Oslo, Terni, Bologna, Vancouver, Sydney, Dublin, New York, Portland, Birmingham, Los Angeles a Toronto, vás projekt Haircuts By Children (Nechte se ostříhat dětmi) zve k účasti na akci v Praze, která prověří vaši odvahu a víru v budoucnost.
Odevzdejte své předsudky (a své vlasy) do rukou těchto minikadeřníků a jejich estetických rozhodnutí.

Nevyzpytatelný projekt, v němž jde o svěření moci dětem a o míru naší důvěry v ně, který vytváří dialog mezi skupinami neuvyklými takové výměně moci a který prověřuje zvláště naši marnivost!

Nechte děti odstřihnout váš strach, protože právě ony jsou budoucími vůdci, schopnými a odpovědnými občany a nadšenými kadeřníky.

NECHTE SI ZDARMA UPRAVIT VLASY ANEBO SE PŘIJĎTE JEN TAK PODÍVAT!
Rezervace přijímáme na tel.: +420 775 186 460 anebo emailu: kadernik@alfredvedvore.cz.

Facebook
Mammalian Diving Reflex
Za podporu děkujeme:
Toni&Guy, Prima Love, Radio 1, Kulturní Pecka, Protišedi.cz, Holečkova apartments, Integraf, Hl. m. Praha, Respekt a Kanadské ambasádě.