MY OWN PRIVATE PICTURE / T.I.T.S.

Atmosférické představení o médiích a obrazech naší touhy.
délka představení: 60 min
„Možná se tak narodila, možná… když ji milujete, není co řešit. Jak se vám líbí? Nevaž se, odvaž se! Co vás vzrušuje? Chcete důkaz místo slibů? I’m loving it.“

Představení se koná v rámci festivalu …příští vlna/next wave…. Hraje se v češtině.

„My Own Private Picture“ je multimediální představení o našich touhách a jejich mediálních (před)obrazech. Kolektiv T.I.T.S. zkoumá zobrazování „sexuality“ v pornografii, ale i v médiích obecně, a také to, jak všudypřítomné virtuální reprezentace dokáží nenápadně vstupovat do intimních zón našeho života, formovat naše představy a generovat tak naše nejintimnější přání. Představení klade důraz na emancipovanou ženskou sexualitu, míchá zkušenost s fikcí a kombinuje dokumentární prvky s atmosférickou imaginací. Představení se inspirovalo populárními televizními formáty. „My Own Private Picture“ se pokouší být zábavnou i náročnou diváckou výzvou zároveň a otevřít diskuzi nad jedním z fenoménů, který prostupuje současnou společnost.

Koncept, performance: Nela H. Kornetová (CZ)
Text: Dagmar Radová, Nela Kornetová
Zvuk, performance: Björn Hansson (SWE)
Video, performance: Jan Hajdelak Husták (CZ)
Scénografie, světelný design: Ann Sofie Godø (NOR)
Kostýmy, scénografie: Kristin Jonsson (SWE)

T.I.T.S. je nezávislý performační kolektiv, který vytváří výrazně atmosférická a sensuální představení. Jeho aktéři se setkali na Norwegian Theatre Academy, soustřeďují se na práci se světelnými, zvukovými a prostorovými podmínkami, performační kvalitu lidského hlasu a pokoušejí se tyto prvky organicky propojovat.

Jiná představení skupiny: Trumpets in the Sky (2013), Forced Beauty (2016)

Web: myownprivatepicture.wordpress.com
Teaser: My Own Private Picture - trailer

Premiéra: 13. 3. 2015 Scenekunst Østfold, Fredrikstad, Norsko
Podpořili / poděkování: Kulturrådet – Arts Council Norway, FFUK - Fond for utøvende kunstnere, Scenekunst Østfold, STIKK - Norwegian Ministry of Foreign Affairs.