MUMRÁJ

Stage Code
délka představení: 50 min
představení pro děti
4. 11. speciální dětská cena 50 Kč!

Každý dům je svět sám pro sebe. Spousta zvuků, pachů a barev. Plno různých osudů a zajímavých příběhů. Tak třeba ta paní s kočkou, mluví divnou řečí a stále se na něco ptá. Ten pán nahoře pořád něco kutí. A čemu se ta holčička dole tolik směje? Každý nájemník se tu chce cítit jako doma a dělat si, co se mu líbi. To se ale vůbec nemusí libit sousedům. A pořádně zamotaný problém je na spadnutí.

Co se může stát, když má dům sám už dost všech hádek a nedorozumění? Nečekaná situace nabídne sousedům šanci spojit své síly a najít řešení. Příběh o přátelství a toleranci přinese plno legrace a na konci jedno pěkné poučení.

Divadelní skupinu STAGE CODE založili Daniela Voráčková (CZ) a Philipp Schenker (CH) v roce 1999. Představení skupiny pracují s prvky pohybového divadla, object-theatre, site specific a pouličního divadla. Na jednotlivých projektech spolupracují různí mezinárodní divadelníci a umělci. Skupina vystupovala také v Německu, Rakousku, Jugoslávii, Holandsku, Polsku, Ukrajině a USA.
podpořili: Ministerstvo kultury ČR, Magistrát hl. m. Prahy, The English International School of Prague, Nadace život umělce, SPREAD o.s., TISKAP s.r.o. a MOTUS o.s. – produkce divadla ALFREDVEDVOŘE

MUMRÁJ-stavitel Mumráj mueller-meyer new york MUMRÁJ- tak kde MUMRÁJ- zase doma