DOMÁCÍ ÚKOLY Z PILNOSTI – ROUNDE 26

Nekonečná hitparáda tanečního a pohybového divadla
délka představení: min
hitparáda tanečního a pohybového divadla
jazykově bezbariérové
Již 26. kolo nekonečné kultovní přehlídky! Z minulého kola postoupili Beneš Bubák a choreografie Prameny Harapese v lese. Novinkou tohoto kola bude Pedro Perez. Dále vystoupí Neznamý Komik, Gene Gene The Dancing Machine, Mistr Spick, Muž Který Něco Snědl, Košile Která Stále Tančí a mnozí další umělcové.

Zadání organizátorů je jednoduché – vytvořte z pilnosti choreografii na libovolné téma. Omezení jsou smlouvavá: Jeden zvukový motiv, jeden scénický prvek, jednotný koncept. Maximální délka choreografie je 20 minut. Ze čtyř představení jednoho večera, propojených vtipnými výstupy vypečených moderátorů, si pak samotní diváci vyberou, kdo postoupí do dalšího kola. Jedna choreografie přitom může postoupit maximálně třikrát za sebou. Pokud se jí to podaří, získá nejvyšší ocenění soutěže, Molitanovou trofej. OPISOVAT SE MŮŽE!

Úspěch série představení Domácí úkoly z pilnosti dokazuje, že pohybové a taneční divadlo není v Česku okrajovým žánrem. Kromě unikátní přehlídky současných talentů z místní i zahraniční scény vyniká hitparáda osvobozujícím nahledem, sebeironií a smyslem pro humor. Proto dokáže přilákat do divadla i ty, kterým je jinak pohybové divadlo naprosto cizí.

Domácí úkoly