DOMÁCÍ ÚKOLY Z PILNOSTI – ROUNDE 23

délka představení: min
hitparáda tanečního a pohybového divadla
jazykově bezbariérové
Již 23. kolo nekonečné kultovní přehlídky! O vaše hlasy se tentokrát budou ucházet: Bára Látalová s třetí částí své epopeje Margareta vypravuje, Lelka a Janek (také již po třetí!), nová divadelní formace Kyklos Galaktikos se svým Dokumentem a s novinkou vystoupí Joana Mona Popoviči.

Zadání organizátorů je jednoduché – vytvořte z pilnosti choreografii na libovolné téma. Omezení jsou smlouvavá: Jeden zvukový motiv, jeden scénický prvek, jednotný koncept. Maximální délka choreografie je 20 minut. Ze čtyř představení jednoho večera, propojených vtipnými výstupy vypečených moderátorů, si pak samotní diváci vyberou, kdo postoupí do dalšího kola. Jedna choreografie přitom může postoupit maximálně třikrát za sebou. Pokud se jí to podaří, získá nejvyšší ocenění soutěže, Molitanovou trofej. OPISOVAT SE MŮŽE!

Na naše poměry fantastický úspěch série představení Domácí úkoly z pilnosti dokazuje, že pohybové a taneční divadlo není v Česku okrajovým žánrem. Kromě unikátní přehlídky současných talentů z místní i zahraniční scény vyniká hitparáda osvobozujícím nahledem, sebeironií a smyslem pro humor. Proto dokáže přilákat do divadla i ty, kterým je jinak pohybové divadlo naprosto cizí.

www.domaciukoly.com