D.I.S.Harmonický Mikuláš, čert a anděl

D.I.S. Harmonie
délka představení: 70 min
volná improvizace
Mikuláš, Čert a Anděl - tři postavy, které vzbuzují mnoho emocí… Stačí se podívat co se o nich píše v bulvárních novinách: Mikuláš s Adělem přistiženi, co na to Čert?, Byl Čert původem pankáč?, Mikuláš zkouší děti, ale sám neumí ani básničku!, Anděl si přivydělává v baru na Andělu!

Komponovaný večer souboru D.I.S.HARMONIE je věnován právě těmto postavám. Diváci budou mít možnost odhalit, jestli skutečně existují, jaký mají mezi sebou vztahy a jaké mají rádi básničky. Představení je velmi interaktivní a je otevřené všem rodičům a dětem, kteří mohou svými autentickými náměty a připomínkami ovlivnit průběh představení.
Večer je dále určen všem rodičům, kterým je líto vyhodit peníze za nějakého pouličního falešného Mikuláše.
Představení je otevřeno i lidem, kteří nebyli hodní. Protože naše umění je pro všechny bez rozdílu věku, náboženství a víry v Mikuláše, Čerta a Anděla.

Večer s dárky, divadlem a hudbou. Děti a nadílku vezměte s sebou.

Soubor vznikl v roce 2001 jako nezávislé seskupení tehdejších spolužáků z DAMU, které spojil zájem o studium improvizace. D.I.S.Harmonické večery nechávají diváka nahlédnout přímo do procesu vzniku dramatické situace a umožňují mu tak vidět představení jako dynamickou otevřenou hru mezi jevištěm a hledištěm.