CO DĚLÁM? #5 / Rozhovor s vrcholovými manažery Romanem Lesným a Michaelem Dymkem.

délka představení: 90 min
Aktivity, krizové situace, restrukturalizace, investice, akvizice, stabilizace... Management velkých a malých týmů, zkušenosti z oblasti průmyslu, financí, public relations, nakladatelství, kultury, vzdělávání, zdravotnictví... Skrývá se za tímhle člověk? Někdo, kdo se raduje, nebo je smutný, kdo pochybuje, kdo je nejistý, kdo dělá chyby, je ztracen, neví…?

Cesta do hlubin duší vrcholových manažerů Romana Lesného a Michaela Dymka. Do Alfreda ve dvoře konkurence ani lovci hlav nepřijdou, tak se možná dozvíme i něco, co se do "sívíčka" nepíše.

Připravuje a moderuje Petr Tyc.

Rozhovor jako jeden z nejdůležitějších formátů setkávání a komunikace: nevede se pouze kvůli informacím, ale kvůli sdílení, ponoru, intenzitě setkání i duševnímu občerstvení. V dramaturgii Petra Tyce, který sérii rozhovorů v Alfredu připravil a také moderuje, se setkávají lidé, pro které je jejich činnost zajímavá, různorodá a obohacující, i kdyby se zvenčí zdála banální a jednotvárná. To, čím se zabýváme, naše práce i povolání, je jednou z nejdůležitějších součástí našeho života: v osobní rovině uspokojení a seberealizace, i ve společenském smyslu – jako spolupráce, sdílení a společné rozvíjení. Jakou cestou si prošli jednotliví hosté, jaké úskalí, pocity i osobní poznání jim jejich práce přináší?