AUTOMAT SLAST

Magický surrealismus / Work in progress
délka představení: 60 min
dramaturgie: Petr Pola
hrají: Anna Duchaňová, Martin Hybler
hudební doprovod: Martin Hybler, Anna Duchaňová, Michal Němec Jablkoň
scénář a režie: Anna Duchaňová
scénografie: Radka Mizerová
AUTOMAT SLAST aneb Zpověď superženy v soumraku loutek je básní na téma identity. Jsme rozpůlení, je nás půl. Od pasu dolů a od pasu vzhůru. Elen něco chybí a nechce vědět co. Olina to ví až moc dobře. Leonardovi stále něco přebývá. Bájný Klavírista dosáhl svého. A Jean se olizuje...

Loutkový experiment mezi myšlenkou a vagínou. Rychlosti jsou nekonečné a hlavní slovo má touha. Automat slast sází na zkušenost, která se dotkne každého, ať je jeho gender jakýkoli. Olysalé spoje Automatu slast se pomalu uvolňují. Co bude tím posledním zážitkem? Na novém představení divadla VYROB SI SVÉ LETADÝLKO se opět podílí herečka a zakladatelka divadla Anna Duchaňová, frontman hudební skupiny Jablkoň Michal Němec, skladatel Martin Hybler a nově scénografka Radka Mizerová.

VYROB SI SVÉ LETADÝLKO se zaměřuje se na autorskou divadelní tvorbu. Využívá prostředky loutkového, předmětového i činoherního divadla propojené původní živou hudbou. Na vzniku každé inscenace se vedle stálých členů podílejí hostující umělci, kteří zajišťují nový čerstvý pohled.
Poděkování: Máše Černíkové

Podpořili: Hl. město Praha, Ministerstvo kultury ČR a Nadace Život umělce