AniKočkaAniPes / 4+4 DNY V POHYBU

Unikátní noční interaktivní prohlídka ZOO Praha
délka představení: 180 min
Divadlo Alfred ve dvoře se aktivně podílí na přípravě této cesty zoologickou zahradou v rámci festivalu 4+4 DNY V POHYBU.

rezervace pouze na:www.ctyridny.cz/zoo

UNIKÁTNÍ NOČNÍ INTERAKTIVNÍ PROHLÍDKA V ZOO PRAHA
50 UMĚLCŮ A 3829 ZVÍŘAT

Inspirováno nedávno zachycenými projevy společného nočního života zvířat a umělců.

" Člověk je ve skutečnosti společenské, domácí a kulturní zvíře." (Eric Alonso de Medina profesor zoologie z Barcelony, Španělsko)

Kam na víkend, když žijete ve šťastné sloní domácnosti? Jakou sedací soupravu si do obývacího pokoje vybírá lachtan? Víme, jak tráví volný čas želvy po pracovní době? Jak medituje medvěd? V kolik hodin si čistí zuby gepard? Návrat do ráje?

V průběhu večera budou mít diváci jedinečnou příležitost spatřit zvláštní projevy symbiózy a skryté asimilace ohroženého druhu „Homo Performerus“ s faunou a florou v lokalitě Trojského údolí. Na dvouhodinové procházce bude kromě výtvarných, zvukových a světelných instalací, dočasně ke shlédnutí i pohyb některých dosud neidentifikovaných živočišných druhů.

Místo a čas konání:
ZOO Praha, Praha 7 - Trója - kudy tam: bus č.112 z Nádraží Holešovice
Začátek ve 20:00 a pak po 15 minutách do 21:00, kdy začíná poslední prohlídka.
Pozor! Prohlídka trvá přes 2 hodiny! Počet míst je omezen! Vstup na akci také přes rezervaci! Začátky představení a rezervační formulář najdete na www.ctyridny.cz/zoo a 777/271197. Předprodej vstupenek od 9. května: pokladna Divadla v Celetné, Celetná 17, Praha 1, tel. 222 326 843, po-pá 11-19.30 h, so a ne 12-19.30 h.

program celého festivalu na:www.ctyridny.cz
Kurátor projektu: Čtyři dny a Šárka Havlíčková
Pořadatel: Čtyři dny
Spolupořadatel: Hlavní město Praha, ZOO Praha, Vysoká škola umělecko-průmyslová v Praze
Projekt podpořili: Městská část Praha 7, ZOO Praha, Státní fond kultury, Divadelní ústav, Divadlo Alfred ve dvoře, Česko-německý fond budoucnosti

AniKočkaAniPes